Náš příběh 

V roce 2021 jsme si ve společnosti TENSIO TECHNOLOGY s.r.o., mateřské firmě naší společnosti HYDROGEN SYSTEMS s.r.o. řekli, že je potřeba zásadněji vstoupit na pole nových technologií a tak jsme tedy vznikli. Po více jak 10 letech zkušeností s vysokotlakými systémy pro stlačovaní, distribuci, plnění a rekuperaci plynů (vzduchu, O2, He, N2 a mnoha dalších) byl pro nás jasnou volbou vodík. Uvědomili jsme si, že je potřeba se posunout dál a začít se zabývat technologiemi, které by mohly skutečně přinést řešení mnoha aktuálních problémů a právě vodíkové technologie jsou jednou z těchto technologií.

Nevidíme jako jediné řešení mnoha komplexních problémů bateriové/akumulátorové technologie. Jsme přesvědčeni, že optimální řešení nabízí mix více technologií najednou s cílem snížit celkové zatížení životního prostředí, a to nejen s ohledem na emise CO2, ale s ohledem na celkovou změnu celého průmyslového procesu. A v tom je právě vodík naprosto zásadní.

HYDROGEN SYSTEMS - náš příběh

pribeh2

Hledáme skutečná a udržitelná řešení, nikoliv jen marketing s „výfukem“ na jiném místě planety. A náš cíl je nemalý, prosadit vodíkové technologie, které by dávaly smysl i bez dotací. Prostě proto, že jsou pro zákazníka zajímavé díky svým vlastnostem, přínosu a funkčnosti. 

Nejen naše dlouholeté zkušenosti s vysokotlakými technologiemi, jejich návrhem a realizací, ale také naše strategická poloha v srdci Evropy a hlavně hodnoty společnosti. To je mix, který nám na startu nové éry nesmírně pomáhá.

Čeká nás hodně práce, ale to nás těší, protože vodík je naše moře…

Základní hodnoty společnosti:

  • Udržitelný rozvoj
  • Šetrnost vůči životnímu prostředí 
  • Využití obnovitelných zdrojů energie 
  • Budování dlouhodobých partnerství 
  • Víra v lidský um a rozum 
  • Svoboda v práci i mimo ni

Sídlo společnosti

HYDROGEN SYSTEMS s.r.o.
Filipínského 1534/55
615 00 Brno
Česká republika
Ing. Jan Hrbáč
ředitel
+420 602 38 48 08
hrbac@hydrogensystems.cz
info@hydrogensystems.cz
Ing. Kateřina Ludwigová
ekonom
info@hydrogensystems.cz
Ing. Petr Herrmann
vodíkové technologie
info@hydrogensystems.cz
Jaroslav Nesvadba
vodíkové technologie
info@hydrogensystems.cz
HYDROGEN SYSTEMS 2024